Bulletin k utkání #11 22/23
Florbal Primátor Náchod - TJ Sokol Jaroměř
Bulletin k utkání#11 22/23

Velké derby s Jaroměří je tady!

Na soutěžní domácí derby s Jaroměří čekali náchodští fanoušci téměř devět let! Souboj odvěkých rivalů z Královéhradeckého kraje je však na programu právě dnes a my věříme, že nás čeká velká florbalová podívaná.

Duely s Jaroměří jsou vždy dramatické, poslední čtyři skončily vždy výhrou jednoho či druhého celku o jeden gól, dvakrát se přitom prodlužovalo. Bylo tomu tak i na podzim, kdy Náchodští sehráli ligové utkání na palubovce soupeře. V něm prohrávali po dvou třetinách 4:1, přesto však dokázali skóre otočit a zvítězit 4:5 po prodloužení. Jaroměřští, kterým patří v tabulce Národní ligy čtvrtá příčka tři body před Náchodem, budou chtít svému dnešnímu soupeři porážku zcela jistě oplatit.

Čeká nás derby se vším všudy, ve kterém nebude nouze o tvrdou hru. Souboj se ale bude svádět také na tribuně a my věříme, že náchodští fanoušci svůj tým podpoří a budou slyšet. Rytíři budou Vaši podporu potřebovat!