Bulletin k utkání #14 22/23
Florbal Primátor Náchod - ASK Orka Čelákovice
Bulletin k utkání#14 22/23

Série se stěhuje do Náchoda za stavu 1:1

Čtvrtfinálová série play-off Národní ligy západ mezi Náchodem a Čelákovicemi je zatím velmi vyrovnaná. Oba dva zápasy muselo rozhodnout až prodloužení a zatímco se v sobotu radovala Orka, v neděli byli šťastnější Rytíři.

V prvním zápase se podařilo Náchodu smazat při hře bez brankáře dvoubrankové manko, nakonec se však přeci jen museli před soupeřem sklonit, když v prodloužení rozhodl o vítězství Čelákovic 5:4 Ondřej Špalek. A do prodloužení dospěl i nedělní zápas, tentokrát však se sladkou tečkou pro Náchodské, o jejichž výhře rozhodl Matěj Mikšovský. Po dvou vyrovnaných zápasech tak mají oba soupeři na kontě shodně jeden bod a nyní se série přesouvá ke dvěma zápasům do Náchoda. Ten sobotní odstartuje ve 20:00, o den později pak bude úvodní buly vhozeno v 17:00.